Uczniowie klasy 2e wspólnie celebrowali wyjątkowe święto — Dzień Życzliwości.
Podczas zajęć dzieci czytały książkę pt. „Jesteśmy dla siebie dobrzy” autorstwa Lucíi Serrano, która stała się inspiracją do rozmów o empatii, serdeczności i wzajemnym wspieraniu się. Następnie każdy uczeń przygotował własny rysunek przedstawiający coś miłego, co można podarować drugiej osobie — był to gest symbolizujący życzliwość i troskę o innych. Wspólne działania nie tylko wywołały wiele uśmiechów, lecz także uświadomiły, jak ważne jest okazywanie sobie dobroci na co dzień. Klasa 2e udowodniła, że nawet małe gesty mogą tworzyć wielkie rzeczy!
Edyta Dżała-Błajda