Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie ogłasza nabór na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
realizowane w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie
w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych”, który trwa
od 10 października 2025 r. do 24 października 2025 r. do godz. 15.00.
Uczestniczką/uczestnikiem projektu może być osoba spełniająca następujące kryteria:
- jest uczennicą/uczniem Szkoły Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie,
- uczennica/uczeń wyraża dobrowolną chęć uczestnictwa,
- doręczy do szkoły, której jest uczennicą/uczniem, podpisane przez rodzica dokumenty określone dla danego rodzaju wsparcia w Załączniku nr 1.18 do regulaminu,
- została/został zakwalifikowana/zakwalifikowany do udziału w projekcie.
Zgodnie z Regulaminem rekrutacji rodzice/opiekunowie prawni uczniów klasy VIII, która w całości objęta jest wsparciem w ramach projektu, nie są zobowiązani do składania formularza zgłoszeniowego, stanowiącego załącznik nr 2 do regulaminu.
Wystarczające jest wypełnienie i złożenie deklaracji uczestnictwa w projekcie, stanowiącą załącznik nr 4 do regulaminu oraz Klauzuli informacyjnej RODO (zał. 6).
Dokumenty można pobrać ze strony internetowej szkoły: sp37rzeszow.edupage.org
Dokumenty dostępne są również w formie papierowej w sekretariacie szkoły.
Dokumenty należy składać
od 10 października 2025 r. do 24 października 2025 r.
w formie papierowej - w 1 egzemplarzu u w sekretariacie szkoły
w godzinach od 7.30 do 15.30