W czwartek 13 marca uczniowie klas 1a oraz 1c brali udział w wyjściu do Centrum Zabaw "Fantazja". Wyjście klasowe było pełne radości i energii. Cała klasa 1a oraz 1c z niecierpliwością czekała na ten dzień, który zapowiadał się jako wyjątkowa przygoda. Po przyjeździe do " Fantazji" wszyscy zostali przywitani przez pracowników, którzy zapoznali ich z atrakcjami i regulaminem korzystania z sali zabaw. Centrum zabaw okazało się prawdziwym rajem dla dzieci. W "Fantazji" czekały na nich liczne strefy, które sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Były kolorowe zjeżdżalnie, dmuchane zamki, baseny z kulkami oraz różnorodne tory przeszkód, które zachęcały do rywalizacji i wspólnej zabawy. W tym dniu, klasy 1a i 1c wzięły, również udział w warsztatach robienia lizaków. Wyjście klasowe do okazało się świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu, integrację klasy i naładowanie się pozytywną energią. Wszystkie dzieci wróciły do szkoły z uśmiechami na twarzach, pełne wrażeń i wspomnień z tego niezapomnianego dnia.
Jolanta Pierożak Dulińska
Joanna Tkachuk