13 stycznia 2025 odbyło się spotkanie opłatkowe w klasie 7a. Rozpoczęliśmy ciepłym posiłkiem: pierogami oraz czerwonym barszczem, podzieliliśmy się opłatkiem wymieniając się wzajemnie noworocznymi życzeniami, zjedliśmy inne smakołyki przygotowane przez uczniów i Rodziców. Trochę kolędowaliśmy, a trochę rozmawialiśmy z kolędami w tle. Całość dopełniły światełka i ozdobiony stół - to one pozwoliły choć troszkę przenieść się w klimat minionych Świąt.
Magdalena Harasymowicz