W związku z obchodzonym w naszej szkole Tygodniem Mobilności przygotowano szereg atrakcji. Uczniowie klas 4a, 5a oraz 5b udali się pieszo do Kina Helios na film familijny pt. „Mru i ja”. Pogoda dopisała, słońce zachęcało do spaceru na świeżym powietrzu. Kilkukilometrowa wędrówka miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz pokazanie innego sposobu poruszania się – ruchu pieszego. Nie zabrakło w tym dniu słodkiego akcentu – odwiedzin w lodziarni „Miło mi”
Wyjście było zakończeniem tygodniowego cyklu zajęć poświęconych tematyce Europejskiego Tygodnia Mobilności.
Wychowawcy klas:
Milena Brandt
Katarzyna Dziedzic
Monika Konefał