W środę 29 kwietnia podczas II Pikniku Rodzinnego odbył się wspólny dla przedszkola i szkoły podstawowej Konkurs Kulinarny "TAKE AND GO". Zadaniem konkursowym było przygotowanie domowej zdrowej przekąski. Zgłoszone do konkursu smakołyki stanowiły poczęstunek w czasie naszego szkolnego pikniku.
W sumie dzieci i uczniowie wraz z rodzicami zgłosili 42 różnorodne przekąski, zarówno słodkie, jak i wytrawne. Ich kreatywność i wyobraźnia nie miały żadnych granic! Naprawdę było w czym wybierać! O tym, że były przepyszne, świadczy fakt, że wszystkie zniknęły ze stołów w oka mgnieniu. Obecni na pikniku rodzice i ich pociechy, mogli oddać głos na najpyszniejszą ich zdaniem przekąskę. Po zakończeniu głosowania i przeliczeniu głosów, udało się wyłonić 6 zwycięzców konkursu:
- z przedszkola:
Maria Buda, gr. I;
Stanisław Leszczyński, gr. VIII;
Gabriel Puc, gr. XII.
- ze szkoły podstawowej:
Tymoteusz Adamczyk, klasa 1c;
Maksymilian Pyziak, klasa 2c;
Nicole Żubrowski, klasa 4a.
Warto dodać, że wszystkie przygotowane przekąski były wyśmienite i oryginalne, cieszyły nie tylko podniebienie, ale i oko.
Uprzejmie dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w naszym konkursie. Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że jesteście niezawodni i że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc. Zwycięzcom, jak i wszystkim Uczestnikom, serdecznie gratulujemy i składamy jednocześnie wyrazy uznania.
Organizatorzy:
Joanna Dec, Edyta Dżała-Błajda, Rafał Michta, Jolanta Pierożak-Dulińska, Małgorzata Sarama