Strona główna
Wycieczka klasy 3e do Labiryntu Kukurydzy w Łopuszce Małej
17 października uczniowie klasy 3e wybrali się na wycieczkę do labiryntu kukurydzy w Łopuszce Małej. Celem wyprawy była wspólna zabawa, integracja klasy oraz poznanie ciekawostek dotyczących przyrody i pracy rolnika.
Już sama wędrówka po ogromnym, zielonym labiryncie dostarczyła wszystkim mnóstwo emocji! Uczniowie musieli wykazać się spostrzegawczością, współpracą i logicznym myśleniem, aby odnaleźć właściwą drogę do wyjścia. Nie zabrakło również chwil śmiechu i wspólnych zdjęć wśród kukurydzianych ścieżek.
Po zakończeniu zabawy uczestnicy mogli odpocząć przy ognisku i upiec kiełbaski. Pogoda dopisała, a humory – jak zawsze – były znakomite.
To była niezapomniana przygoda, pełna dobrej zabawy i pozytywnej energii.
Sukces Marcela z klasy 3e w konkursie „Magia resztek”
Z ogromną radością informujemy, że Marcel K, uczeń klasy 3e Szkoły Podstawowej nr 37 im. Tadeusza Ferenca w Rzeszowie, został wyróżniony w wojewódzkim konkursie ekologicznym „Magia resztek”.
Na konkurs, organizowany przez Departament Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wraz ze Stowarzyszeniem EKOSKOP, wpłynęło aż 355 prac z całego Podkarpacia. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej pomysł na danie, deser lub napój wykonany z resztek produktów, które często zostają w kuchni.
Konkurs na najpiękniejszy kalendarz adwentowy
Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 37 im. Tadeusza Ferenca w Rzeszowie do udziału w konkursie plastycznym pt." Najpiękniejszy kalendarz adwentowy". Szczegóły w regulaminie. Zapraszamy do udziału!
Angelika Owczarska-Budziak
Półfinały Igrzysk Młodzieży Dziewcząt w Piłce Koszykowej – awans do finału!
30 października odbyły się półfinały, będące jednocześnie eliminacjami do finału Igrzysk Młodzieży Dziewcząt w piłce koszykowej. Nasza drużyna zaprezentowała się z jak najlepszej strony, z ogromnym zaangażowaniem, wolą walki i sportowym duchem! Pomimo bardzo wymagających przeciwników, dziewczyny nie poddały się ani na chwilę. Dzięki świetnej grze zespołowej, przemyślanej taktyce oraz skutecznym elementom technicznym, precyzyjnym podaniom, szybkim kontratakom i celnie trafianym rzutom, udało się wyjść z grupy i awansować do finału!
Emocje sięgały zenitu! Na hali panowała wspaniała atmosfera, nasi uczniowie i uczennice gorąco dopingowali drużynę. To wsparcie naprawdę dodało skrzydeł naszym zawodniczkom, które pokazały serce do gry i ogromną determinację.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Finały już wkrótce, trzymajcie kciuki za nasz zespół!
Dzień Dyni w świetlicy z klasą 1e
631 października w świetlicy razem z klasą 1e obchodziliśmy Dzień Dyni!
Podczas zajęć malowaliśmy dynie i tworzyliśmy z nich wyjątkowe, kreatywne postacie. Uczniowie mieli pełną swobodę w decydowaniu o tym, jak będzie wyglądać ich praca – dzięki temu każdy projekt był zupełnie inny i jedyny w swoim rodzaju.
Była to świetna okazja, aby poćwiczyć wyobraźnię, rozwinąć kreatywność oraz sprawność manualną. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podjęli się zadania, a efekty ich pracy zachwycały kolorem i pomysłowością!
To była wspaniała kreatywna zabawa.
Eksplozja Nauki i Relaksu w klasie 3b
2W ramach lekcji kulturowej na temat obchodzonego obecnie w niektórych krajach Halloween, na klasę 3b czekało kilka niespodzianek! Nie było to jednak przebieranie się i zbieranie słodyczy. Podczas lekcji kulturowej uczniowie dowiedzieli się, skąd wzięło się Halloween i jak ewoluowało w popularne na całym świecie wydarzenie. Następnie przyszedł czas na zasłużony relaks i wspólne oglądanie filmu.
Jednak najbardziej ekscytującą częścią dnia był eksperyment naukowy z dreszczykiem emocji: stworzenie wybuchającego wulkanu!
Uczniowie mieli okazję samodzielnie przeprowadzić doświadczenie i zobaczyć na własne oczy, jak działa prosta, ale efektowna reakcja chemiczna - połączenie sody oczyszczonej z octem, wizualnie imitujące erupcję lawy z wulkanu! Był to dzień pełen pozytywnych emocji.
Zapewnienie opieki świetlicowej w dniu 10 listopada 2025 r.
Szanowni Państwo,
zgodnie z Ramowym Kalendarzem Szkoły Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie 10 listopada 2025 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.Jednocześnie informujemy, że w razie potrzeby świetlica szkolna będzie pełnić dyżur od 6.30 do 17.00 dla uczniów klas I – IV, których oboje rodzice pracują.

Sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka
Prosimy Rodziców o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.
- Niedziela28.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
- cze
- 26
- Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej
- 26.06.
- Wydarzenie z życia szkoły
Galeria zdjęć
- brak danych

