Strona główna
III miejsce chłopców z klas 4–6 w turnieju piłkarskim
Uczniowie naszej szkoły z klas IV–VI zajęli III miejsce w Halowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Starosty Rzeszowskiego. Zawody odbyły się w hali sportowej w Zespół Szkół w Tyczynie i zgromadziły wiele drużyn z regionu.
Nasi młodzi piłkarze zaprezentowali się znakomicie, pokazując ogromne zaangażowanie, waleczność oraz ducha fair play. Osiągnięty wynik jest tym bardziej imponujący, że większość naszej drużyny stanowili zawodnicy młodsi, którzy rywalizowali ze starszymi kolegami z innych szkół. Mimo to potrafili nawiązać wyrównaną walkę i sięgnąć po miejsce na podium.
Przygotowania do ferii w klasie 3e
Ostatni dzień zajęć przed feriami zimowymi w klasie 3e upłynął w przytulnej i radosnej atmosferze. Tego dnia uczniowie zamienili szkolne ławki na… poduszki i koce, a tradycyjne stroje na wygodne piżamy. Już od samego rana w sali panował nastrój sprzyjający odpoczynkowi i wspólnemu spędzaniu czasu.
Kulminacyjnym punktem dnia był seans filmowy, który stanowił symboliczne zwieńczenie wytrwałej pracy uczniów w ostatnich tygodniach nauki. Była to doskonała okazja do chwili relaksu, a zarazem początek zasłużonego odpoczynku podczas nadchodzących ferii zimowych.
Wspólne oglądanie filmu sprzyjało również integracji zespołu klasowego – nie zabrakło rozmów, śmiechu i budowania pozytywnych relacji. Taki sposób zakończenia szkolnych obowiązków pozwolił uczniom wejść w czas ferii w dobrym nastroju i z nową energią na kolejne wyzwania po przerwie.
Zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w ramach Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2026
Uprzejmie informujemy, że od 2 marca 2026 r. wznawiamy zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w ramach Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2026.
Harmonogram zajęć:
grupa 1 (kl. 1a/1b/1c) - wtorek - 12.55 – 13.40 - prowadząca p. Gabriela Tworek – sala fitness,
Zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii
Uprzejmie informujemy, że w najblizszym czasie rozpoczniemy pozalekcyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne organizowane w ramach Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.
Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu wg harmonogramu:
- Tenis ziemny – dla klas
Zajęcia sportowe w ramach programu „Aktywny do Kwadratu” 2026
Szanowni Rodzice i Uczniowie!
Informujemy, że w najbliższm czasie rozpoczyniemy zajęcia sportowe realizowane w naszej szkole w ramach programu „Aktywny do Kwadratu” 2026.
Zajęcia przeznaczone są dla uczniów z klas I-III oraz z klas IV-VIII.
Proponowany harmonogram zajęć:
- Grupa 1 - Akrobatyk
Szkolny konkurs z języka angielskiego "See The World, Let English Unfurl"
Zachęcamy uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego dotyczącym ciekawostek o dowolnie wybranym kraju anglojęzycznym.
Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
Konkurs fotograficzno-literacki „Ferie z książką – fotografia z lekturą”
Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie fotograficzno-literackim organizowanym przez bibliotekę szkolną.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii przedstawiającej książkę czytaną podczas ferii zimowych. Zdjęcie powinno w ciekawy i pomysłowy sposób ukazywać lekturę oraz klimat towarzyszący czytaniu.
23.02.2026 Światowy Dzień Walki z Depresją
Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa w ramach PROGRAMU OCHRONY ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA MIASTA RZESZOWA NA LATA 2024 – 2030 opracował przewodnik o formach pomocy i opieki w kryzysach psychicznych.
- Sobota27.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Piłka nożna klas 1-3 Półfinały Miasta Rzeszowa - Igrzyska Dzieci
- 19.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
Galeria zdjęć
- brak danych

