Strona główna
Aktywnie z okazji Dnia Kobiet – klasa 4b na rolkach
Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy 4b wybrali się na wyjście do wrotkarni „Wrotki WyWrotki”.
Na miejscu uczniowie najpierw zostali wyposażeni w niezbędny sprzęt – rolki, kaski oraz ochraniacze, aby jazda była nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna. Następnie odbyły się zajęcia z instruktorem, który pokazał podstawy jazdy na rolkach oraz udzielił wielu cennych wskazówek.
Po szkoleniu uczniowie ruszyli na tor rolkowy. Co najważniejsze – świetnie radzili sobie nie tylko uczniowie, którzy już wcześniej jeździli na rolkach, ale także ci, którzy mieli je na nogach po raz pierwszy! Z każdą minutą było coraz więcej pewności siebie, śmiechu i dobrej zabawy.
Wyjście okazało się fantastyczną okazją do aktywnego spędzenia czasu i klasowej integracji. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i już nie mogą doczekać się kolejnej wizyty we wrotkarni!
Wycieczka klasy 6b do wrotkarni „WyWrotki” z okazji klasowego Dnia Kobiet
33Nasza ostatnia wycieczka do wrotkarni okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Wydarzenie połączyliśmy z klasowymi obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet, dzięki czemu wyjazd miał nie tylko sportowy, ale również wyjątkowo radosny i integracyjny charakter. Była to doskonała okazja do złożenia życzeń, wspólnego świętowania oraz budowania miłej, koleżeńskiej atmosfery.
Po zajęciach z instruktorem, podczas których poznaliśmy zasady bezpiecznej jazdy oraz bezpiecznego korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji, wszyscy uczestnicy założyli kaski oraz ochraniacze i ruszyli na tor, by spróbować swoich sił na wrotkach. Dla wielu osób była to pierwsza okazja do jazdy, jednak początkowa niepewność szybko ustąpiła radości i dobrej zabawie. Inni z kolei szlifowali swoją jazdę na wrotkach, ucząc się nowych sztuczek. Pod okiem opiekunów i instruktorów uczniowie uczyli się utrzymywać równowag

Opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
uprzejmie informujemy, że 12 marca 2026 r. (czwartek) opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych będzie nieobecny.
W związku z tym, mając na uwadze bezpieczeństwo, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze do i ze szkoły.
Wyjazd klasy 2d do Stacja Narciarska BIESZCZAD.ski Wańkowa
27Marcowy wyjazd klasy 2d do Stacja Narciarska BIESZCZAD. ski Wańkowa miał w sobie coś niezwykłego. W dolinach Bieszczady powoli budziły się do życia – śnieg topniał, spod ziemi przebijała się trawa, a powietrze pachniało już wiosną. Tylko na stoku wciąż panowała zima. Jakby zatrzymała się specjalnie dla nas.
Ten biały pas śniegu pośród coraz bardziej wiosennego krajobrazu wyglądał jak osobny świat. Wjeżdżając wyciągiem wyżej, mieliśmy wrażenie, że unosimy się między dwiema porami roku – pod nami ostatnie ślady zimy, wokół ciepłe marcowe słońce i widok gór, które powoli zmieniały barwy.
Każdy zjazd był dla nas kolejną lekcją. Jedni stawiali pierwsze, ostrożne kroki na nartach, inni doskonalili swoje umiejętności, ucząc się pewniejszych skrętów i lepszej kontroli nad jazdą. Z każdą godziną na stoku rosła nasza pewność siebie, a wspólna nauka pokazywała, jak wiele można osiągnąć dzięki wy
Artystyczny Marzec – Ruszamy z wyzwaniem!
12Drodzy Uczniowie klas 4, 5, 6 i 7!
Czy wiecie, że sztuka potrafi wywrócić świat do góry nogami? W tym miesiącu zapraszamy Was do wspólnej podróży przez najbardziej fascynujące nurty w historii! Przed nami: kubizm, pop-art, surrealizm, futuryzm, abstrakcjonizm i impresjonizm.
Co trzeba zrobić?
Udajcie się na drugie piętro – tam czeka na Was tablica z 6 pytaniami.
Na kartce zapiszcie numer pytania i krótką odpowiedź (nie musisz przepisywać pytań!).
Nie zapomnij o podpisie: imię, nazwisko i klasa.
Gdzie oddać? Swoje odpowiedzi przynieście do sali plastycznej 215 lub przekażcie bezpośrednio pani Beacie Kiedrzyn.
Termin: macie czas do 27 marca!
Nagroda: Każdy uczestnik otrzyma ocenę z aktywności!
Powodzenia i miłej zabawy!
„Sztuka jest jak okno na świat, które pozwala nam spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy.”
Pablo Picasso (Kubizm): Pokazał, że świat można „rozłożyć na części”
Złoty i srebrny medal uczennicy klasy 6b - Martyny, w Międzynarodowych Mistrzostwach Mołdawii Fit Kids i International Dance Open
Z wielką radością i dumą informujemy o kolejnym sukcesie uczennicy klasy 6b - Martyny, która zdobyła złoto i srebro podczas Międzynarodowych Mistrzostw Mołdawii Fit Kids oraz International Dance Open. Zawody odbyły się dniach 7–8 marca 2026 r. w stolicy Mołdawii - Kiszynowie.
Martyna osiągnęła kolejny międzynarodowy sukces zdobywając złoty oraz srebrny medal, a tym samym kolejne tytuły mistrzowskie.
Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i mocno trzymamy kciuki za kolejne medale!
Uroczysta gala Primus Inter Pares
Uczniowie naszej szkoły wśród najlepszych z Rzeszowa!
W środę 11 lutego odbyła się uroczysta gala na Politechnice Rzeszowskiej, podczas której prezydent miasta – pan Konrad Fijołek – wręczał stypendia Primus Inter Pares zdolnym uczniom z rzeszowskich szkół. W tym dniu wyróżniono najbardziej utalentowanych uczniów, którzy codziennie udowadniają, że pasja, ambicja i ciężka praca są kluczem do sukcesu. Na liście „pierwszych wśród równych” nie zabrakło także uczniów naszej szkoły, Igi z klasy 6a oraz Kamila z klasy 8a, którzy pojawili się na gali w towarzystwie dyrektor szkoły, pani Małgorzaty Adamskiej – Jesiołkiewicz. Transmisję z uroczystej gali wręczenia stypendiów z zainteresowaniem obejrzeli uczniowie klas starszych. Dzięki przekazowi na żywo mogli poczuć atmosferę wydarzenia i zobaczyć, jak ich rówieśnicy odbierają wyróżnienia za wyjątkowe osiągnięcia. Nagrodzeni mogą być inspiracją d
Banachiada - XIV Ogólnopolski Maraton Matematyczny
W dniu 6 marca 2026 r. dwie uczennice naszej szkoły - Wiktoria Rz. i Julia Ch. reprezentowały Szkołę nr 37 podczas XIV Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego – Banachiady, który odbył się w Jarosławiu, w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha.
Uczennice klasy 8 godnie reprezentowały naszą szkołę, z zaangażowaniem zmierzyły się z wymagającymi zadaniami matematycznymi oraz rywalizacją z uczniami z całej Polski. Jesteśmy niezwykle dumne z tak ambitnej i odważnej reprezentacji.
Udział w tak prestiżowym wydarzeniu to nie tylko sprawdzian wiedzy i logicznego myślenia, ale także cenne doświadczenie oraz inspiracja do dalszego rozwijania matematycznych pasji. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy im kolejnych sukcesów na naukowej drodze.
- Sobota27.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Piłka nożna klas 1-3 Półfinały Miasta Rzeszowa - Igrzyska Dzieci
- 19.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
Galeria zdjęć
- brak danych

