Strona główna
Healthy Living in action!
3Uczniowie klas 4a, 4c i 4d zamienili się w prawdziwych ekspertów od zdrowego stylu życia! W ramach lekcji języka angielskiego przygotowywali i prezentowali niezwykle pomysłowe projekty związane z tematem Healthy living.
Dzięki znajomości słownictwa dotyczącego jedzenia oraz aktywności fizycznej, uczniowie:
🥗 tworzyli własne food pyramids
🏃♂️ opowiadali o A day in a healthy life
🦸♀️ projektowali swoich bohaterów - healthy heroes
⚖️ porównywali, co jest healthy, a co unhealthy.
XIII Powiatowy Konkurs Muzyczny "Gdzie się podziały tamte melodie"
W dniu 25 maja odbył się XIII Powiatowy Konkurs Muzyczny pt. „Gdzie się podziały tamte melodie”.
W konkursie wzięło udział 49 uczestników.
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody w każdej kategorii wiekowej:
• kategoria klas 1–3 – I miejsce zdobyła Kaja z klasy 1e
"Tajemnice kosmosu"- kosmiczny tydzień
4W minionym tygodniu nasza świetlica zamieniła się w prawdziwe centrum kosmicznych odkryć! Uczniowie klas 2a i 2c uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach poświęconych tajemnicom wszechświata.
Dzieci poznawały ciekawostki związane z lotami kosmicznymi, dowiedziały się, jak wygląda Układ Słoneczny oraz kim jest astronauta jak wygląda skafander kosmiczny oraz rakieta kosmiczna. Nie zabrakło także rozmów o planetach, gwiazdach i odległych galaktykach.
Kosmiczny tydzień w naszej świetlicy
2Podczas ostatnich zajęć w świetlicy szkolnej odbył się „Kosmiczny tydzień”, w trakcie którego uczniowie wyruszyli w niezwykłą podróż po tajemnicach Wszechświata.
Dzieci poznawały założenia misji Artemis II – wyjątkowego przedsięwzięcia, którego celem było ponowne wysłanie astronautów w kierunku Księżyca i jego okrążenie. Rozmawialiśmy o przygotowaniach do lotów kosmicznych, pracy astronautów oraz znaczeniu eksploracji kosmosu dla nauki i przyszłości człowieka.
Drużyna U-8 najlepsza w województwie podkarpackim w XVI edycji Pucharu Tymbark!
5Z ogromną dumą informujemy o wielkim sukcesie naszej drużyny podczas Wojewódzkiego Finału XXVI Edycji Turnieju o Puchar Tymbark, który odbył się w Stalowej Woli. Nasi najmłodsi piłkarze z kategorii U-8 wywalczyli tytuł najlepszej drużyny w województwie podkarpackim!
Ogromnym wyróżnieniem dla naszej szkoły jest również nagroda indywidualna dla Aleksandra Sieczkowskiego, który został wybrany MVP turnieju!

Opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
uprzejmie informujemy, że w dniu 22 maja 2026 r. opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych
będzie nieobecny.
W związku z tym, mając na uwadze bezpieczeństwo, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze do i ze szkoły.
Spotkanie z policjantem w klasie 1d
11Uczniowie klasy 1d mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w niezwykle ciekawym spotkaniu. Naszą klasę odwiedził tata jednego z uczniów, który na co dzień pracuje jako policjant. Gość przyjechał do szkoły policyjnym motocyklem, który wzbudził ogromne zainteresowanie i zachwyt dzieci.
Podczas spotkania pan policjant opowiedział uczniom o swojej pracy, zasadach bezpieczeństwa oraz o tym, jak ważna jest odpowiedzialność i pomoc innym. Dzieci mogły dowiedzieć się, jak wygląda codzienna służba policjanta, a także zadawać pytania dotyczące pracy w policji.
Największą atrakcją była możliwość obejrzenia z bliska policyjnego motocykla oraz poznania jego wyposażenia. Spotkanie dostarczyło uczniom wielu emocji i cennych informacji.
Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, ciekawe zajęcia oraz inspirujące spotkanie!
Akademia Bezpiecznego Puchatka – zajęcia świetlicowe w klasie 1a. „Bezpieczni w internecie”. „Bezpieczni w relacjach z rówieśnikami”
Podczas zajęć edukacyjnych realizowanych w ramach programu Akademia Bezpiecznego Puchatka - uczniowie z klasy 1a rozmawiali o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzieci dowiedziały się, jak chronić swoje dane osobowe, dlaczego nie należy rozmawiać z nieznajomymi w sieci oraz jak reagować na niepokojące sytuacje online. Wspólnie ustaliliśmy zasady bezpiecznego i kulturalnego zachowania w Internecie.
Rowerowy Maj 2026
Nasza szkoła po raz kolejny przystępuje do ogólnopolskiej kampanii Rowerowy Maj – największej w Polsce inicjatywy promującej zdrowy styl życia oraz zrównoważoną mobilność wśród dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców.
Celem akcji jest zachęcanie uczniów do aktywnego docierania do szkoły. Kampania poprzez elementy zdrowej rywalizacji promuje codzienną aktywność fizyczną oraz kształtuje dobre nawyki, które pozostają z uczestnikami również po zakończeniu projektu.
- Sobota27.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Piłka nożna klas 1-3 Półfinały Miasta Rzeszowa - Igrzyska Dzieci
- 19.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
Galeria zdjęć
- brak danych

