Strona główna
Twórcze Mikołajki drugoklasistów
7W klasie 2a i 2c odbyło się wyjątkowe działanie projektowe związane z wizytą świętego Mikołaja. Projekt rozpoczął się od rozmowy na temat tradycji mikołajkowych oraz znaczenia obdarowywania innych. Uczniowie przygotowywali plakaty, realizując kreatywne zadania rozwijające ich wyobraźnię, współpracę oraz umiejętności manualne. Zadanie przyniosło wiele radości, a jednocześnie stało się okazją do rozwijania kompetencji społecznych, budowania współpracy w grupie oraz kształtowania atmosfery wzajemnej życzliwości.
1. miejsce Pana Rafała Michty w plebiscycie edukacyjnym
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz nauczyciel historii i wos - Pan Rafał Michta, w plebiscycie edukacyjnym przeprowadzonym przez portal informacyjny "Nowiny24" na nauczyciela cieszącego się największym szacunkiem i uznaniem, zajął 1. MIEJSCE W RZESZOWIE spośród wszystkich zgłoszonych nauczycieli, uzyskując w sumie 317 głosów.
Serdecznie gratulujemy Panu Rafałowi i życzymy dalszych sukcesów!
„Mikołajki na sportowo” w klasie 6b
475 grudnia br. był dla klasy 6b długo wyczekiwanym dniem, ponieważ świętowaliśmy klasowe Mikołajki – jedno z naszych ulubionych szkolnych wydarzeń.
Aby wprowadzić się w świąteczny nastrój, najpierw wręczyliśmy sobie nawzajem upominki, które wcześniej losowaliśmy. Nie brakowało śmiechu i zaskoczenia, gdy rozpakowywaliśmy paczki. Każdy starał się dobrać prezent tak, aby sprawić radość koledze lub koleżance z klasy, dlatego na twarzach większości z nas szybko pojawiły się szerokie uśmiechy.
Następnie udaliśmy się na Halę Podpromie, by już po raz drugi wziąć udział w wydarzeniu „Mikołajki na Sportowo”, zorganizowanym przez ROSiR oraz rzeszowskie kluby sportowe. Już sam widok dużej hali pełnej stanowisk i torów do różnych aktywności wzbudzał ciekawość i lekką ekscytację.
W trakcie wydarzenia każdy z nas mógł spróbować swoich sił i umiejętności w wielu dyscyplinach sportowych, była to takż
3d i Trampolinowe Mikołajki
4 grudnia klasa 3d wybrała się do parku trampolin Grawitacja, aby wspólnie świętować nadchodzące Mikołajki. Wyjście było prezentem od Mikołaja, który doskonale wiedział, że tak energiczna i pełna werwy klasa najlepiej spożytkuje swoją energię podczas aktywnej zabawy.
Po dotarciu na miejsce uczniowie wysłuchali krótkiego instruktażu dotyczącego zasad bezpieczeństwa oraz wykonali rozgrzewkę. Następnie ruszyli na trampoliny, korzystając z wielu dostępnych atrakcji: basenów z gąbkami, ścieżek akrobatycznych i różnorodnych stref do skakania. Dzieci z ogromnym entuzjazmem podejmowały kolejne wyzwania, wspierały się wzajemnie i z radością próbowały nowych trików.
Tego dnia dopisała również piękna pogoda, co pozwoliło klasie zakończyć wyjście przyjemnym grudniowym spacerem w słońcu. W drodze powrotnej uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami i emocjami, żywo komentując najciekawsze momenty wizyt
Rozstrzygnięcie konkursu " Żyj zdrowo, żyj mądrze"
Z radością informujemy, że w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Żyj zdrowo, żyj mądrze”, którego celem było promowanie zdrowego stylu życia, właściwych nawyków żywieniowych oraz świadomego dbania o dobrostan fizyczny i psychiczny. W konkursie wzięli udział uczniowie z różnych klas, prezentując prace w formie plakatów. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, zaangażowaniem oraz wiedzą na temat zdrowia i profilaktyki. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w bibliotece szkolnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za aktywny udział w konkursie.

Opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
uprzejmie informujemy, że od 10.12.2025 r. do 17.12.2025 r. opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych będzie nieobecny.
W związku z tym, mając na uwadze bezpieczeństwo, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze do i ze szkoły.

Pedagog szkolny
Informujemy, że od 8.12.2025 r. do 12.12.2025 r. pedagog szkolny będze nieobecny.
- Niedziela28.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
- cze
- 26
- Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej
- 26.06.
- Wydarzenie z życia szkoły
Galeria zdjęć
- brak danych

