Strona główna

          • Świąteczna paczka klasy 4c dla dzieci z domu dziecka

            W okresie przedświątecznym klasa IVc postanowiła okazać serce i pomoc potrzebującym. Uczniowie wspólnie przygotowali świąteczną paczkę z darami dla dzieci z domu dziecka. W paczce znalazły się produkty spożywcze, artykuły szkolne oraz kosmetyczne, które mają sprawić radość i wesprzeć codzienne potrzeby obdarowanych dzieci.
            Takie działania uczą empatii, wrażliwości i odpowiedzialności. Dzięki tej inicjatywie uczniowie mogli poczuć prawdziwego ducha świąt, opartego na dzieleniu się i bezinteresownej pomocy. Wspólne przygotowanie paczki zintegrowało klasę i pokazało, jak ważna jest współpraca w czynieniu dobra.

          • Wizyta klasy 3c w sali edukacyjnej "Ognik"

            15 grudnia uczniowie klasy 3c udali się na bardzo ważną i pouczającą wycieczkę do sali edukacyjnej "Ognik". Głównym celem tej wizyty było przekazanie uczniom fundamentalnej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz właściwego postępowania w sytuacjach kryzysowych. Zajęcia rozpoczęły się od teoretycznego wprowadzenia, podczas którego strażacy w przystępny sposób wyjaśnili, jakie są najczęstsze przyczyny powstawania pożarów w domach i jak kluczowe jest wyposażenie mieszkania w czujniki dymu i tlenku węgla, potocznie zwanego czadem. Następnie szczegółowo omówiono procedury wzywania pomocy, skupiając się na tym, w jaki sposób należy prawidłowo dzwonić pod numer alarmowy 998 lub 112, aby sprawnie i rzeczowo przekazać dyspozytorowi wszystkie niezbędne informacje dotyczące lokalizacji i charakteru zagrożenia. Dużą część zajęć poświęcono praktycznym ćwiczeniom z zakresu bezpieczn

          • Wycieczka klas 2b i 2d do Wioski Świętego Mikołaja

            Uczniowie klas 2b i 2d mieli okazję odwiedzić Wioskę Świętego Mikołaja w Bratkowicach, gdzie od pierwszych chwil zostali oczarowani wyjątkowym, świątecznym klimatem. Bajkowa sceneria, blask świątecznych dekoracji oraz radosna atmosfera sprawiły, że wycieczka od samego początku była pełna uśmiechów i pozytywnych emocji.
            Niezapomnianym momentem było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który z serdecznością przywitał dzieci i wprowadził je w magiczny świat świątecznych tradycji. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych zabawach i zajęciach tematycznych, rozwijając swoją kreatywność oraz czerpiąc radość ze wspólnie spędzonego czasu.
            Wycieczka była nie tylko doskonałą formą zabawy, ale także wspaniałą okazją do integracji klas, wspólnego przeżywania radosnych chwil oraz budowania pięknych wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci dzieci.

          • Dzień świątecznego swetra

            Dnia 19.12.2024 (piątek) w naszej szkole odbędzie się Dzień Świątecznego Swetra organizowany przez Samorząd Uczniowski.
            Zachęcamy wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły, do założenia swetra, koszulki lub bluzy z motywem świątecznym. Każdy uczeń, który weźmie udział w wydarzeniu, będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej.
            Serdecznie zapraszamy do udziału!

          • Podziękowania, podsumowanie II Kiermaszu Bożonarodzeniowego

            Z ogromną radością i wzruszeniem pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu w Szkole Podstawowej nr 37 w Rzeszowie oraz w przedszkolu. To wydarzenie pokazało, jak wielką siłę ma wspólnota ludzi o otwartych sercach.

            Z całego serca dziękujemy koordynatorkom kiermaszu:ze strony szkoły Pani Joli Pierożak-Dulińskiej oraz z ramienia przedszkola Pani Ani Łyszczarz – za ogrom pracy, troskę o każdy szczegół, cierpliwość, uśmiech i serce włożone w przygotowania. Bez Was to wydarzenie nie miałoby tak wyjątkowego charakteru.

          • Rozstrzygnie konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową

            Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs na kartkę bożonarodzeniową, przeznaczony dla uczniów klas 1–3 uczęszczających do świetlicy szkolnej. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli świetlicy: Jakuba Cygana, Małgorzatę Kot, Gabrielę Tworek, Monikę Wanio.
            Otrzymaliśmy wiele wspaniałych prac – wszystkie kartki zachwycały pomysłowością, starannością wykonania oraz ogromną dawką dziecięcej kreatywności. Wybór zwycięzców nie był łatwy!
            Po burzliwych naradach jury przyznało: I miejsce, II miejsce, III miejsce oraz 6 wyróżnień dla autorów szczególnie ciekawych i oryginalnych prac.
            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za zaangażowanie, piękne prace i świąteczną atmosferę, którą wnieśliście do naszych świetlic.
            Zwycięzcom, wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział życzymy sukcesów w kolejnych konkursach szkolnych!

          • Podsumowanie konkursu plastycznego „Moja świąteczna bombka”

            W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny „Moja świąteczna bombka”, skierowany do uczniów uczęszczających do świetlicy. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli świetlicy: Edytę Dziedzic, Beatę Kiedrzyn, Małgorzatę Kocój oraz Karolinę Obarę.
            Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych dzieci, kultywowanie tradycji świątecznych oraz zachęcanie uczniów do twórczej aktywności. Uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością, starannością i różnorodnością technik plastycznych. Wszystkie prace zachwycały oryginalnością i świątecznym klimatem, dlatego wybór laureatów był niezwykle trudny.
            Podczas uroczystego wręczenia nagród zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie.
            Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólne tw

    • Partnerzy

      • Odnośnik: https://www.facebook.com/edukacja.rzeszow/
      • Odnośnik: https://www.dwujezycznedzieci.pl
      • Odnośnik: https://www.yellowhouseenglish.com
      • Odnośnik: https://bip.erzeszow.pl/static/img/k02/GK/S%C5%81OWNIK%20SEGREGACJI%20ODPAD%C3%93W%20KOMUNALNYCH.pdf
      • Odnośnik: https://rowerowymaj.eu/
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: https://malymistrz.szs.pl/
      • Odnośnik: https://rowiesnicy.fdds.pl/o-programie/
      • Niedziela28.06.2026
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Odnośnik: https://portal.vulcan.net.pl/jst/rzeszowprojekt/CMS/nabor-k.aspx

    •  

    • PRZERWA WAKACYJNA  2025/2026

      Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.

    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Tadeusza Ferenca w Rzeszowie
      • ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 121a,
        35-311 Rzeszów
        Poland
      • sekretariat 17 748 17 70;
        księgowość 17 748 17 81;
        kierownik gospodarczy 17 748 17 82;
        pedagog 17 748 17 74;
        pielęgniarka szkolna 17 748 17 75;
        biblioteka 17 748 17 76;
        intendent 17 748 17 78
      • poniedziałek - piątek
        7.30 - 15.30
      • Bank Pekao S.A.  29 1240 1037 1111 0011 5301 3068
        (zmiana od 1.06.2025)
    • Logowanie