Strona główna
Sukces uczennicy w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
Z radością informujemy, że Uczennica naszej szkoły Izabela z kl. 6b otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się 7 marca 2025r w Zespole Szkół Nr 3 w Rzeszowie. W konkursie brało udział 75 uczniów z Rzeszowa i okolic. Naszą szkołę reprezentowała również Liwia z kl. 6a, która pokazała wysoki poziom swoich umiejętności wokalnych oraz interpretacyjnych.
Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dzień Kobiet w klasie 2a
7Z okazji Dnia Kobiet, uczniowie klasy 2a zorganizowali miłą niespodziankę dla swoich koleżanek. Chłopcy wręczyli dziewczynkom kwiaty, a następnie zaprosili je na warsztaty robienia pizzy. Uroczystość była doskonałą okazją do integracji oraz budowania pozytywnych relacji między uczniami. Warsztaty robienia pizzy nie tylko pozwolą na wspólne spędzenie czasu, ale także będą świetną okazją do rozwijania kreatywności i nauki współpracy.
Udział uczniów klasy 5a i 5b w bezpłatnych webinarach edukacyjnych „Klikam z głową”
Uczniowie klasy 5a i 5b wzięli udział w serii bezpłatnych webinarów, zorganizowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, w ramach akcji „Klikam z głową”. Tematy trzech
webinarów brzmiały następująco:
"Loguj się bezpiecznie";
"Chroń swoje dane w sieci";
"Manipulacja w mediach społecznościowych".
Wszechobecny internet jest źródłem zabawy i wiedzy, ale także narzędziem komunikacji. Należy jednak zdawać sobie sprawę i jednocześnie wiedzieć, jak z niego bezpiecznie korzystać oraz jak zadbać o swoją prywatność w sieci.
Najmłodsi użytkownicy smartfonów oraz komputerów korzystają z nich często bez żadnych ograniczeń. Jednocześnie nie są oni świadomi z konsekwencji, jakie mogą wiązać się ze ściąganiem gier lub wysyłaniem drogich sms-ów. Nie zdają sobie również sprawy z niebezpieczeństw, jakie niosą treści nieodpowiednie dla ich wieku.
Kampania „Klikam z głową" to inicjatywa edukacyjna skier
- Niedziela28.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
- cze
- 26
- Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej
- 26.06.
- Wydarzenie z życia szkoły
Galeria zdjęć
- brak danych

