Strona główna
Wycieczka do Centrum Zabaw "Fantazja" klas 1a oraz 1c
44W czwartek 13 marca uczniowie klas 1a oraz 1c brali udział w wyjściu do Centrum Zabaw "Fantazja". Wyjście klasowe było pełne radości i energii. Cała klasa 1a oraz 1c z niecierpliwością czekała na ten dzień, który zapowiadał się jako wyjątkowa przygoda. Po przyjeździe do " Fantazji" wszyscy zostali przywitani przez pracowników, którzy zapoznali ich z atrakcjami i regulaminem korzystania z sali zabaw. Centrum zabaw okazało się prawdziwym rajem dla dzieci. W "Fantazji" czekały na nich liczne strefy, które sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Były kolorowe zjeżdżalnie, dmuchane zamki, baseny z kulkami oraz różnorodne tory przeszkód, które zachęcały do rywalizacji i wspólnej zabawy. W tym dniu, klasy 1a i 1c wzięły, również udział w warsztatach robienia lizaków. Wyjście klasowe do okazało się świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu, integrację klasy i naładowanie się pozytywną e
Warsztaty z ratownikiem medycznym w kl.8
W dniu 12.03 w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 8 z ratownikiem medycznym w ramach lekcji edukacji dla bezpieczeństwa.
Podczas zajęć ratownik przeprowadził wykład na temat resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) oraz używania AED. Uczniowie mieli okazję poznać teoretyczne zasady udzielania pierwszej pomocy oraz praktycznie ćwiczyć techniki RKO na specjalnym manekinie. Omówione zostały również sytuacje, w których należy zastosować RKO, oraz właściwe postępowanie w przypadku zatrzymania krążenia. Dzięki tej lekcji uczniowie zyskali cenną wiedzę, która może okazać się kluczowa w sytuacjach zagrożenia życia.
Lekcja w kinie na temat sztucznej inteligencji
5W piątek, 7 marca, uczniowie klas 5a, 5b, 6a oraz 8a uczestniczyli w kolejnej edycji „Lekcji w kinie” przygotowanej przez Centrum Edukacji Filmowej. Tym razem tematem spotkania była sztuczna inteligencja. Podczas spotkania próbowano odpowiedzieć na pytanie, czy jest ona sprzymierzeńcem, czy wrogiem człowieka. Uczniowie poznali historię sztucznej inteligencji, poznali pojęcia deepfake i spoofing, Odkryli także niezwykłych zastosowań AI w różnych dziedzinach działalności ludzkiej, począwszy od medycyny po rozrywkę. Ponadto poznali metody ochrony przed nadużyciami wykorzystującymi system AI. Po krótkiej przerwie uczestnicy obejrzeli film pt. „Game on”, który nawiązywał do tematyki spotkania.
Najświeższe wydarzenia z klasy 2b
10Choć dopiero wróciliśmy z ferii i podzieliliśmy się swoimi wspomnieniami z klasowymi rówieśnikami, to za sprawą lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" przeżyliśmy kolejne fantastyczne przygody! Wybraliśmy się w podróż na Czarny Ląd, by pomóc chorym małpom w potrzebie! Ponieważ nie wszystkie zwierzęta Doktora mogły z nami jechać, wysłaliśmy im własnoręcznie wykonaną pocztówkę z pozdrowieniami z Afryki! Dowiedzieliśmy się, gdzie jest ten kontynent , jaki klimat tam panuje oraz jakie żyją tam zwierzęta. Wcieliliśmy się również w rolę piratów, których bohaterowie lektury spotkali na swojej drodze i zatańczyliśmy ich taniec z wykorzystaniem Bum bum rurek! Gdzieś po drodze nie umknęło naszej uwadze ważne święto- Dzień Kobiet! Chłopcy zachowali się wzorowo i każda Mała Kobietka otrzymała od nich kwiat oraz mile życzenia. To był tydzień pełen wrażeń!

Sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka
Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej swoich dzieci.
Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.
Informacja skierowana jest do Rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz do Rodziców uczniów szkoły podstawowej.
Szkolne obchody Dnia Kobiet
10 marca 2025 roku, w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet, którego dokładny dzień świętowania, to 8 marca. Był to wyjątkowy dzień, pełen serdecznych gestów i życzeń, który miał na celu wyrażenie szacunku oraz uznania dla wszystkich kobiet – uczennic, nauczycielek i pracownic szkoły.
O godzinie 10:00 przez szkolny radiowęzeł zabrzmiały życzenia z okazji Dnia Kobiet. W imieniu całej społeczności uczniowskiej, Kacper-przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego przekazał wszystkim paniom, zarówno uczennicom, jak i nauczycielkom oraz pracownicom szkoły, serdeczne życzenia zdrowia, radości, sukcesów oraz spełnienia marzeń.
W każdej klasie organizowane były lekcje o tematyce Dnia Kobiet o prawach kobiet a także o losach kobiet na przestrzeni wieków. Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole gazetki tematyczne w związku z obchodzonym świętem. Na 1 piętrze obok gabinetu specjalistó
Dzień Kobiet w klasie 2d
9W piątek 7 marca klasa 2d wybrała się do kina Helios, aby w ten sposób świętować Dzień Kobiet. To już taka klasowa tradycja, że w Dzień Chłopaka i w Dzień Kobiet wybieramy się do kina. Tym razem trafił nam się piękny słoneczny dzień z wysoką temperaturą. Korzystając z okazji przed seansem wybraliśmy się na krótki spacer nad Wisłok. Okazją do tego były także urodziny jednej z uczennic. Podczas spaceru na Bulwarach uczniowie zebrali się w kółeczko i zaśpiewali koleżance ,,100 lat " i w zamian za to otrzymali podziękowanie w formie słodkich drobiazgów.
- Niedziela28.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
- cze
- 26
- Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej
- 26.06.
- Wydarzenie z życia szkoły
Galeria zdjęć
- brak danych

