Strona główna

Opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
uprzejmie informujemy, że 25 czerwca 2025r. (środa) opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych
będzie nieobecny.
W związku z tym, mając na uwadze bezpieczeństwo, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności
w drodze do i ze szkoły.
„Ja tu prowadzę!” – lekcja o pszczołach i pszczelarstwie w klasie 2a
2W ramach klasowego projektu „Ja tu prowadzę!” mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji przygotowanej i poprowadzonej przez ucznia klasy 2 - Marcina Farasia, który z wielką pasją opowiedział nam o… pszczelarstwie!
Było to niezwykle inspirujące spotkaniu, w którym wszyscy uczniowie dowiedzieli się, jak ważną rolę odgrywają pszczoły w naszym życiu oraz jak wygląda praca pszczelarza.
Dzień gier planszowych w klasie 2a
3W ostatnim tygodniu roku szkolnego w klasie 2 odbył się Dzień Gier Planszowych. Był to wyjątkowy czas, w którym – zamiast tradycyjnych lekcji – skupiliśmy się na integracji zespołu klasowego i umacnianiu więzi koleżeńskich. W tym dniu uczniowie przynieśli swoje ulubione gry planszowe i karciane, a sala lekcyjna zamieniła się w prawdziwe centrum rozrywki. Nie zabrakło śmiechu, emocji i wspólnej zabawy! Dzieci grały w parach i grupach, ucząc się zasad, współpracy i zdrowej rywalizacji. Takie dni pokazują, że nauka przez zabawę i budowanie relacji w klasie to coś naprawdę wartościowego. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne inicjatywy!
Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 dla uczniów szkoły podstawowej
Uprzejmie informujemy, że uroczystość zakończenia roku szkolnego 2024/2025 dla uczniów szkoły podstawowej odbędzie się 27 czerwca 2025 r. (piątek) wg harmonogramu:
klasy I - III
godz. 8.00 - spotkania z wychowawcami klas i rozdanie świadectw w poszczególnych salach;
klasy IV - VIII
godz. 10.00 - uroczystość zakończenia roku szkolnego na dziedzińcu szkolnym (w razie deszczu w sali gimnastycznej);
Msza św. na zakończenie roku szkolnego
W piątek 27.06. 2025 r. o godz. 9.00 w kościele Matki Bożej Częstochowskiej przy ul. Koło 4c odbędzie się msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego.
Chętni uczniowie uczestniczą we mszy pod opieką rodziców/opiekunów.
Przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu Szkolnego Koła Teatralnego „Improwizacja” dla Rodziców i bliskich
14W poniedziałek, 23 czerwca, Rodzice i Bliscy naszych uczniów mieli przyjemność uczestniczyć w niezwykle barwnym i poruszającym przedstawieniu teatralnym pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, przygotowanym przez uczniów należących do Szkolnego Koła Teatralnego „IMPROWIZACJA”. Ze względów organizacyjnych i mając na uwadze bardzo dużą liczbę członków naszego Koła Teatralnego, uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy warsztatowe, które wystąpił dziś oddzielnie.
Przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu Szkolnego Koła Teatralnego „Improwizacja” dla uczniów naszej szkoły
3023 czerwca, w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez Szkolne Koło Teatralne „IMPROWIZACJA”. Młodzi aktorzy zaprezentowali znaną i lubianą baśń pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, którą przedstawiono w bardzo ciekawy, zabawny i bardzo oryginalny sposób.
Spektakl został przygotowany dla uczniów klas 1-8, stąd musiał zostać podzielony aż na trzy oddzielne przedstawienia. Tego dnia sala teatralna została zamieniona w magiczny baśniowy świat – nie zabrakło królewskiego pałacu, domku krasnoludków oraz zaczarowanego lasu. Scenografia została starannie przygotowana, a kostiumy aktorów zachwyciły wszystkich obecnych – od widzów po nauczycieli. Stroje krasnoludków, myśliwych, motyli oraz wspaniała suknia Śnieżki prezentowały się przepięknie i profesjonalnie!
Wycieczka klasy 8b do Zwierzyńca
18 czerwca klasa 8b wzięła udział w wycieczce do Zwierzyńca, której główną atrakcją był spływ kajakowy rzeką Wieprz na trasie Obrocz – Zwierzyniec (ok. 8 km). Zanim uczestnicy wypłynęli na wodę, zostali szczegółowo zapoznani z zasadami bezpieczeństwa oraz przeszli szkolenie z zakresu techniki wiosłowania, co zapewniło bezpieczny przebieg całej aktywności.
Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Średnich w pływaniu
1Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Otwartych Mistrzostwach Rzeszowa Szkół Średnich w Pływaniu” – ostatnich już zawodach pływackich w tym roku szkolnym. Było to niezwykłe sportowe wydarzenie, podczas którego nasi reprezentanci po raz kolejny pokazali się z jak najlepszej strony.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Bartłomiej Dulkiewicz, Aleksander Przybyła, Maja Seremet, Zofia Ślusarska-Gołojuch.
- Niedziela28.06.2026

PRZERWA WAKACYJNA 2025/2026
Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 68/2026 z dnia 4 lutego 2026 roku Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił przerwę w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 37 w Rzeszowie w okresie od 1 do 31 sierpnia 2026 roku.
Kalendarz
- cze
- 19
- Wyjście kl. 2d na piknik na Bulwary Rzeszowskie
- 19.06.
- Wycieczka
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3c
- 19.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 19
- Występ z okazji zakończenia klasy 3e
- 19.06.
16:30-17:30 - Wydarzenie z życia szkoły
- 19.06.
- cze
- 23
- Występ z okazji zakończenia klasy 3d
- 23.06.
15:00-16:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 23.06.
- cze
- 24
- Występ z okazji zakończenia klasy 3a
- 24.06.
17:00-18:00 - Wydarzenie z życia szkoły
- 24.06.
- cze
- 26
- Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej
- 26.06.
- Wydarzenie z życia szkoły
Galeria zdjęć
- brak danych

